Plavby

Zpět

Počet osob, které si pro svou dovolenou vybírají okružní plavby každoročně roste. Je to pochopitelné. Při plavbě, která trvá v průměru 7 dní poznáte několik přístavních měst, odkud se pak můžete vypravit na výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí.

Na výletních lodích budete ubytováni v útulných kajutách, ochutnáte speciality nejrůznějších kuchyní, večer bude postaráno o vaši zábavu, pro děti je každý den připraven zvláštní zajímavý program, na své si přijdou i milovníci lázeňských procedur a masáží. Lodě jsou vybaveny moderními fitness centry, běžeckými drahami a golfovými trenažery. Na lodích jsou pořádány nejrůznější přednášky a kurzy, můžete se zúčastnit také aukcí uměleckých děl.

Vybavení lodí nejznámějších lodních společností- a to bez ohledu na kategorizaci – lze označit jako luxusní. V interiérech jsou použity mramory, leštěné žuly, křištˇálové lustry a ozdobná zrcadla. Kvalita poskytovaných služeb je vysoká. Jestliže porovnáme cenu sedmidenního zájezdu s plnou penzí s cenou okružní plavby, pak zjistíme, že na okružní plavbě toho za své peníze obdržíme více.

Nabídka plaveb je velmi široká a výletní lodě potkáte ve všech koutech světa. Pokud si vyberete plavby na luxusních malých lodích, které mohou kotvit v menších přístavech, kam se obří lodě, připomínající plovoucí město, nedostanou, nebudete vystaveni stresu masové turistiky a v poklidu budete mít možnost poznat opravdu pohádková místa naší planety.

Tak vybírejte !


Sdílet