Půjčovna a pronájem aut Hertz - Autopůjčovna HERTZ

Autopůjčovna  Hertz má zastoupení ve 150 zemích světa (stránky on-line, formuláře např. anglicky, francouzsky, německy či španělsky). Zajišťuje rezervaci aut v široké síti svých poboček. Nabízí zajímavé klubové slevy.  Autopůjčovna HERTZ operuje ve městech Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Ostrava.

Autopůjčovna HERTZ vám nabídne auta značek Mercedes, Seat, Škoda,Chevrolet,Volvo...
Autopůjčovna HERTZ se stala aliančním partnerem Českých drah,Přistaví vám auto na nádraží z nejbližší autopůjčovny bez poplatku. Musíte ale být cestujícím Českých drah.
Pokud vlastníte In-kartu, můžete při půjčení auta autopůjčovny HERTZ uplatnit slevu 7%, když jste cestujícím Českých drah.
Hertz Rent-a-Car

Online rezervace pronájmu a automobilu autopůjčovny Hertz


Autopůjčovna HERTZ je jednou z nejstarších a největších autopůjčoven na světě. Operuje na 7700 místech ve 145 zemích světa..

Autopůjčovna HERTZ je jednou z hlavních autopůjčoven na 69 ti hlavních letištích v Evropě a také v  Severní Americe, Jižní Americe, Austrálii a na Novém Zélandě.

Autopůjčovna HERTZ se také nachází na letištích v Africe, Asii a na Středním východě.

Co se týče množství rezervací, získala společnost HERTZ první místo v půjčování automobilů. Centra autopůjčovny HERTZ udělají kolem 30 tisíc rezervací ročně. Všechna auta půjčovny Hertz jsou vybaveny systémem GPS.

Autopůjčovna HERTZ má také dceřiné společnosti, které vlastní. Je to společnost na pronájem nástrojů a vybavení aut Hertz Equipment Rental Corporation (HERC). Mají jen v USA 275 poboček.

Půjčovnám automobilů HERTZ patří také Hertz Claim Management Corporation (HCM),Nebo také Hertz Local Edition® (HLE), zabývající se pojišťovnictvím.


V září roku 1918, začal pronajímat auta, Walter L. Jacobs, který si otevřel první půjčovny automobilů v Chicagu. Začínal s tuctem Modelů T Fords. Jacobsovi šel pronájem tak dobře že do pěti let získal pronájmem milión dolarů.Později prodal svoji společnost Johnovi Hertzovi, který také provozoval žluté taxi. Známé jako Yellow Cab a Jacobs se stal jednatelem této spojené firmy.V roce 1932 otevřel Hertz první půjčovnu aut na letišti v Chicagu.
HERTZ byla uvedena na burzu New York Stock Exchange v USA v roce 1950

Autopůčovna HERTZ v roce 1989 se stala známou   # 1 Club Gold ®  Servis. Tento servis se stal mezinárodním symbolem pro "rychlé služby."

Tato rychlá půjčovna aut HERTZ je k dispozici ve více než 800 místech. Nabízí služby maximální rychlostí a kvalitou, bez zbytečného papírování. John Hertz zemřel v roce 1985 ve věku 88 let, ale společnost si nadále držela prvenství.

V roce 1995, Hertz představil v USA svůj palubní navigační systém NeverLost ® Uživatelsky přívětivý, naváděcí systém se stal velice oblíbeným a později ho společnost exportovala do Evropy.

Od roku 1997 pracuje společnost HERTZ s novým internetovým objednávkovým systémem na stránkách www.hertz.com

Autopůjčovna Hertz a Toyota vytvořila v roce 1999 partnerství a půjčovny aut v Japonsku, Hertz je v Japonsku k dispozici zákazníkům v autopůjčovnách na 1100 místech.

Dne 9. března 2001, se autopůjčovna stala plně vlastněnou dceřinou společností Ford.
 

V březnu 2002, seautopůjčovna Hertz stala první globálním autopůjčovnouv Číně , která tak rozsáhle pracuje v Pekingu, Šanghaji a Guangzhou a jiných městech.

Autopůjčovna HERTZ zavedla do svých asi 20 000 vozidel družicové vysílání stanice rádia SIRIUS. Autopůjčovna Hertz nabízí i tato luxusní vozy, Jaguar,Land Rover, Lincoln, Audi, Infiniti, Cadillac, Hummer a Volvo, Hertz Prestige,  později přidala k této své stáji také kabriolety ve své Hertz Fun Collection . Tyto vozy již poskytovaly vzrušující jízdní zážitky. Byly to vozy jako Shelby GT-H a Ford Mustang GT.

Společnost HERTZ dále inovuje své služby a nabízí i nízko objemové vozy, které šetří životní prostředí ne to tzv. jeho Green Collection, do které patří všechny ekologicky šetrné vozy společnosti HERTZ.

 

 


 

Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni, obraťte se prosím na naše operátorky:

Telefon +420 224 890 808
letenky@aas.cz