Autopůjčovna Praha - Půjčovna aut

Atlantis Air Service Vám nabízí možnost vybrat si z nabídky renomovaných autopůjčovenHERTZ AVIS ALAMO EUROPCAR SIXT

Můžete tak získat získat nejlepší pronájem auta podle vlastních kritérií. Nechcete-li ztrácet čas výběrem vhodného auta, kontaktujte nás na telefonním čísle 224 890 808 .


Autopůjčovna a pronájem aut Hertz - Autopůjčovna HERTZ

Autopůjčovna Hertz má zastoupení ve 150 zemích světa (stránky on-line, formuláře např. anglicky, francouzsky, německy či španělsky). Zajišťuje rezervaci aut v široké síti svých poboček. Nabízí zajímavé klubové slevy. Autopůjčovna HERTZ operuje ve městech Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Ostrava.

Autopůjčovna HERTZ vám nabídne auta značek Mercedes, Seat, Škoda,Chevrolet,Volvo...

Autopůjčovna HERTZ se stala aliančním partnerem Českých drah,Přistaví vám auto na nádraží z nejbližší autopůjčovny bez poplatku. Musíte ale být cestujícím Českých drah.

Pokud vlastníte In-kartu, můžete při půjčení auta autopůjčovny HERTZ uplatnit slevu 7%, když jste cestujícím Českých drah.
Hertz Rent-a-Car

Autopůjčovna HERTZ je jednou z nejstarších a největších autopůjčoven na světě. Operuje na 7700 místech ve 145 zemích světa..

Autopůjčovna HERTZ je jednou z hlavních autopůjčoven na 69 ti hlavních letištích v Evropě a také v Severní Americe, Jižní Americe, Austrálii a na Novém Zélandě.

Autopůjčovna HERTZ se také nachází na letištích v Africe, Asii a na Středním východě.

Co se týče množství rezervací, získala společnost HERTZ první místo v půjčování automobilů. Centra autopůjčovny HERTZ udělají kolem 30 tisíc rezervací ročně. Všechna auta půjčovny Hertz jsou vybaveny systémem GPS.

Autopůjčovna HERTZ má také dceřiné společnosti, které vlastní. Je to společnost na pronájem nástrojů a vybavení aut Hertz Equipment Rental Corporation (HERC). Mají jen v USA 275 poboček.

Půjčovnám automobilů HERTZ patří také Hertz Claim Management Corporation (HCM),Nebo také Hertz Local Edition® (HLE), zabývající se pojišťovnictvím.

V září roku 1918, začal pronajímat auta, Walter L. Jacobs, který si otevřel první půjčovny automobilů v Chicagu. Začínal s tuctem Modelů T Fords. Jacobsovi šel pronájem tak dobře že do pěti let získal pronájmem milión dolarů.Později prodal svoji společnost Johnovi Hertzovi, který také provozoval žluté taxi. Známé jako Yellow Cab a Jacobs se stal jednatelem této spojené firmy.V roce 1932 otevřel Hertz první půjčovnu aut na letišti v Chicagu.
HERTZ byla uvedena na burzu New York Stock Exchange v USA v roce 1950

Autopůčovna HERTZ v roce 1989 se stala známou # 1 Club Gold ® Servis. Tento servis se stal mezinárodním symbolem pro "rychlé služby."

Tato rychlá půjčovna aut HERTZ je k dispozici ve více než 800 místech. Nabízí služby maximální rychlostí a kvalitou, bez zbytečného papírování. John Hertz zemřel v roce 1985 ve věku 88 let, ale společnost si nadále držela prvenství.

V roce 1995, Hertz představil v USA svůj palubní navigační systém NeverLost ® Uživatelsky přívětivý, naváděcí systém se stal velice oblíbeným a později ho společnost exportovala do Evropy.

Od roku 1997 pracuje společnost HERTZ s novým internetovým objednávkovým systémem na stránkách www.hertz.com

Autopůjčovna Hertz a Toyota vytvořila v roce 1999 partnerství a půjčovny aut v Japonsku, Hertz je v Japonsku k dispozici zákazníkům v autopůjčovnách na 1100 místech.

Dne 9. března 2001, se autopůjčovna stala plně vlastněnou dceřinou společností Ford.

V březnu 2002, seautopůjčovna Hertz stala první globálním autopůjčovnouv Číně , která tak rozsáhle pracuje v Pekingu, Šanghaji a Guangzhou a jiných městech.

Autopůjčovna HERTZ zavedla do svých asi 20 000 vozidel družicové vysílání stanice rádia SIRIUS. Autopůjčovna Hertz nabízí i tato luxusní vozy, Jaguar,Land Rover, Lincoln, Audi, Infiniti, Cadillac, Hummer a Volvo, Hertz Prestige, později přidala k této své stáji také kabriolety ve své Hertz Fun Collection . Tyto vozy již poskytovaly vzrušující jízdní zážitky. Byly to vozy jako Shelby GT-H a Ford Mustang GT.

Společnost HERTZ dále inovuje své služby a nabízí i nízko objemové vozy, které šetří životní prostředí ne to tzv. jeho Green Collection, do které patří všechny ekologicky šetrné vozy společnosti HERTZ.

Autopůjčovna - Doba výpůjčky a cena autopůjčovny

Záleží na tom, na jak dlouho si chcete automobil vypůjčit. Když to bude na delší dobu, máte prostor pro vyjednávání o ceně... Pokud potřebujete auto jen na pár dnů či víkend, dobře si prostudujte nabídku vybrané autopůjčovny. Snížení ceny znamená pronájem s omezeným počtem ujetých kilometrů, které jsou levnější, ale po překročení stanoveného limitu budete platit několik korun (3-5 Kč) za každý kilometr.
Limity se zpravidla pohybují kolem 100 km denně, což je poměrně málo. Navíc rozdíl mezi omezeným a neomezeným počtem kilometrů je poměrně malý. Proto je výhodnější půjčit si automobil bez omezeného počtu kilometrů. Za zajímavějších cenových podmínek nabízejí autopůjčovny aut také víkendové pronájmy aut. Vůz si vyzvednete v pátek odpoledne a vrátíte ho v pondělí dopoledne. Nebo si auto zapůjčíte už ve čtvrtek. Tyto akční ceny pronájmů automobilů jsou podstatně výhodnější než standardní denní. Sledujte akční nabídky, často získáte výjimečné slevy. Některé půjčovny aut nabízejí víkendové slevy 10-20% .

Autopůjčovna - Jaké doklady musíte mít, když si půjčujete auto?

Zpravidla musíte mít řidičský průkaz déle než rok, tři doklady k ověření vaší totožnosti. U některých autopůjčoven je podmínkou ještě věk nad 21 let.
Půjčení auta se plati platební kartou, půjčovny aut zpravidla neuznávají elektronické platební karty (Visa elektron a Maestro). Musí se jednat o embosovanou platební kartu - na povrchu karty je vystouplé vaše jméno, číslo karty a doba exspirace kreditní karty. Pro půjčení dražších automobilů vyšší třídy vám pomůže platinová nebo zlatá kreditní karta. Jinak musíte prokázat solventnost dvojicí platebních karet a často od vás bude požadována záloha až do výše 10% pořizovací ceny vozu, což u drahých automobilů může jít do stovek tisíc.

Autopůjčovna - Pojištění a rizika

Důležitým kritériem při výběru autopůjčovny by měla být výše rizika. Automobil vám může být ukraden, můžete ho nabourat, nebo jen poškrábat, můžete způsobit zranění spolujezdci, můžete zranit chodce či cyklistu, zkrátka existuje celá škála škod, za které můžete odpovídat. Proto se musíte při půjčení automobilu zajímat o část smlouvy, která se týká těchto rizik. Podle podmínek uzavřeného pojištění vám při havárii některá autopůjčovna přistaví nový vůz, zatím co jiná po vás bude chtít zaplatit opravu i ušlý zisk po dobu opravy vozu. Při podpisu smlouvy si zjistěte, jestli po vás autopůjčovna nebude chtít zaplatit nájem po dobu opravy a jestli máte skutečně právo požadovat nový vůz stejné kategorie za stejnou cenu. Většina autopůjčoven má nabízené vozy pojištěny havarijní pojistkou se spoluúčastní 10%, setkáte se i s 5%. Někdy vám nabídnou i připojištění za tzv. nulovou spoluúčast, kdy při zaviněné havárii za vás požadované peníze zaplatí pojišťovna. Protože za tuto službu se platí až deset procent denního nájmu, je využívaná poměrně zřídka. Nikdo totiž nepředpokládá předem, že bude mít nějakou kolizi, nebo dokonce havárii. Ke krytí možných rizik spojených s provozem automobilu existuje ještě několik druhů připojištění. Když nechcete řídit sám, za dalšího řidiče si musíte připlatit V ceně nájmu bývá pouze jeden řidič. Když by totiž nehodu způsobilo auto řízené řidičem neuvedeným ve smlouvě, rovněž vše zaplatíte vy. Pojistka v takovém případě neplatí.

Autopůjčovna - Služby

Velké, renomované půjčovny automobilů vám zapůjčený automobil přistaví na požadovanou adresu, vy ho naopak můžete vrátit na libovolné tuzemské pobočce firmy, často bez dalších poplatků. Pokud tak chcete učinit, je lépe vybrat si z půjčovny automobilů , která bude mít pobočku ve vašem cílovém místě. V nabídce autopůjčoven si můžete vybrat z bohatého příslušenství, např. GPS, klimatizaci, autosedačky, zahrádky, tažné zařízení i sněhové řetězy Protože nadnárodní autopůjčovny nabízejí možnost vrácení automobilu i v cizině za příplatek, a toto auto pak musí dopravit zpět, zeptejte se, jestli pronajímatel nepotřebuje vrátit automobil do destinace, do které jedete. Může se stát, že v případě že auto převezete na danou adresu tento „zahraniční příplatek“ vám odpustí, nebo výrazně sníží.

Autopůjčovna - Půjčovné

Když uvidíte podezřele nízkou cenovou nabídku za půjčení automobilu , důkladně ji prostudujte. Většinou jde o zlevnění nižší střední třídy na úroveň nebo o málo více, než je nabízen automobil nejnižší třídy. Hledejte fintu a jistě ji najdete. Buď si automobil musíte zapůjčit na delší dobu, nebo je omezen počet kilometrů……
Při pronájmu automobilu na delší dobu se cena může pohybovat i kolem 450,- Kč. Čím delší je doba pronájmu automobilu, tím máte větší možnost k vyjednání individuální ceny pronájmu. Pronajmout si automobil s dieslovým motorem se při menším počtu najetých kilometrů cenově nevyplatí.

A rada na závěr, vybírejte si automobil u více půjčoven automobilů , sledujte akční nabídky. Můžete docílit toho, že odjedete s vozidlem střední třídy, za cenu, která odpovídá u jiných autopůjčoven vozidlu třídy nejnižší.
Porovnávejte také příslušenství a nezapomeňte na pojistnou smlouvu. Držte se těchto rad, vyhnete se zbytečným nepříjemnostem a ušetříte dost peněz.


Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni, obraťte se, prosíme, na naše zaměstnance, rádi Vám s rezervací auta pomohou.
Telefon +420 224 890 808
letenky@aas.cz