Alamo

Americká autopůjčovna ALAMO začala poskytovat své služby od roku 1974 se 4 pobočkami na Floridě. Jako jedna z prvních půjčoven automobilů zavedla koncept „neomezených mil“. Zaměřila se na poskytování levných služeb vysoké kvality pro rodiny a prázdninové cestovatele.

ALAMO se brzy zařadilo mezi největší autopůjčovny v USA. Značné finanční prostředky byly vynaloženy na budování rozlehlých prostranství, na nichž byla umístěna jednotlivá vozidla a budovy autopůjčovny s veškerým zázemím. V roce 1982 byla otevřena autopůjčovna v Tampě a v Orlandu.

Od roku 1995 bylo možné provádět na webových stránkách ALAMA první rezervace v reálném čase.  Internetové aplikace jsou neustále vylepšovány, takže v současné době je již samozřejmě možné provést rezervaci výpůjčky auta on-line. V roce 2002 se ALAMO stalo oficiálním partnerem Disneylandu.


ALAMO má své autopůjčovny na 65 místech v USA a rovněž v Kanadě, Mexiku, karibské oblasti, Latinské Americe,  v Asii , v oblasti Pacifiku.,v Africe, v Austrálii – celkem ve 42 zemích světa.

Naše cestovní kancelář zastupuje  ALAMO na českém trhu. Můžeme provést rezervaci Vámi vybraného auta a vystavit voucher na všechny předplacené služby.

Vypůjčení auta je podmíněno vlastnictvím embosované platební karty a předložením mezinárodního řidičského průkazu.

Ceny výpůjčky se řídí podle třídy vypůjčeného auta a délky výpůjčky. K této ceně se pak připočítávají ceny pojištění vozidla,  úrazové pojištění spolucestujících osob, příplatek za dalšího řidiče a příplatek za řidiče, kterému je méně než 25 let.


ALAMO disponuje opravdu rozsáhlým vozovým parkem. V ekonomické třídě je to např. Chevrolet Aveo, ve standardní třídě Pontiac G6, v prémiové třídě Buick LaCrosse a v luxusní třídě třeba Cadillac DTS. Můžete si vypůjčit rovněž Pontiac G5, Chevrolet Impala, kabriolet Chrysler Sebring, minivany pro 7-8 osob, dodávky SUV Chevrolet Equinoy, Chevrolet Tahoe, Chevrolet Suburban a řadu dalších značek a modelů.


Pokud nebudete s naší nabídkou spokojeni, obraťte se prosím na naše operátorky:

Telefon +420 224 890 808
letenky@aas.cz